Úvod > Top ponuky > Podvozkové diely priamo od výrobcu Meyl

Podvozkové diely priamo od výrobcu Meyl

Dalšie ponuky v kategórií

Popis:

Len u nás nájdete za bezkonkurenčné ceny kvalitné podvozkové diely a to priamo od výrobcu Meyle, ktorý sa vyznačuje svojou veľmi známou pečaťou “HD-Quality”.

Krátky popis čo to vlastne znamená MEYLE-HD :

Náhradné diely MEYLE-HD sú konštrukčne prepracované tak, aby vydržali oveľa dlhšie ako ich originály. Rad HD (od slova Heavy Duty – vysoká odolnosť) zahŕňa viac ako 560 položiek navrhnutých pre použitie v tisíckach rôznych modelov vozidiel. Príznakom “HD” v čísle dielu môžete veľmi ľahko identifikovať tieto diely v katalógoch. Na týchto dieloch je tiež výrazne vyznačené logo “HD” a na ich obaloch je akostná pečať “HD-Quality”.

Veľmi obľúbená sa stala táto značka MEYLE-HD pri kompletnej výmene prednej nápravy zavesenia kolies a to najmä u BMW vozidiel.

Naši zákazníci, ktorý si zakúpili podvozkové diely MEYLE-HD sa stále k nám vracajú späť, pretože sú veľmi spokojný s cenou a kvalitou týchto náhradných dielov.

Majú širokú škálu náhradných dielov od brzdových komponentov, filtrov až po komplet sortiment zavesenia kolies, ramená, silentbloky ramien, tyčky stabilizátora, čapy riadenia, spojovacie tyče riadenia a to v HD prevedení, čiže zosilnenom prevedení.

Ak si chcete dať záležať na svojom autíčku, tak určite nás neváhajte kontaktovať a my Vám vypracujeme ponuku na Meyle HD zosilnené diely.

Názov:
Podvozkové diely priamo od výrobcu Meyl
Cena:
Kontakt:
AUTO-FLEX EU Levoča, Francisciho 45, 054 01 Levoča telefón: 0918 789 805, 0944 358 253
Kontaktná osoba:
Mgr. Miroslav Čonka
E-mail:
info@auto-flex.eu
Viac o firme:
AUTO-FLEX EU, s.r.o.
Počet videní:
1351
Dátum pridania:
13.4.2017

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára

Chcete ponúknuť služby?

Využite top ponuky.